KOFEVARKA

Умови проведення оплати та безпека операцій

Щоб сплатити за покупку, ви будете перенаправлені на сервер Monobank, на сторінці якого потрібно ввести необхідні дані для оплати.

Monobank має підтверджений сертифікат відповідності вимогам стандарту PCI DSS у частині зберігання, обробки та передачі даних власників карток. Стандарт безпеки банківських карток PCI DSS підтримується міжнародними платіжними системами, включаючи MasterCard та Visa, Inc. Monobank є учасником програми безперервної відповідності Compliance Control PCI DSS Compliance Process (P.D.C.P.), а також відповідає Європейській Директиві PSD2 та Загальному регламенту захисту даних, який регулює збір, уніфікацію та використання персональних даних користувачів. Це обов’язковий стандарт для компаній, що надають послуги в Європі. Крім іншого, сервіс працює з системами 3DS: Visa Secure, MasterCard SecureCode, Smart 3D Secure. Вони дають змогу точно переконатися, що платіж здійснює саме власник картки, завдяки надсиланню перевірочного коду на телефон власнику картки. Оплата може бути здійснена тільки після введення коду на спеціальній захищеній сторінці. Ваші конфіденційні дані, необхідні для оплати повністю захищені (реквізити картки, реєстраційні дані та інші), не надходять до інтернет-магазину – їх обробка проводиться на боці процесингового центру та повністю захищена.
Умови доставки товарів та послуг

Вартість надання послуг знаходиться на сайті https://latteinc.net. Комісія з покупця не стягується.
Після придбання будь-якої послуги/товару, її доставка здійснюється миттєво. Для її отримання необхідно підключитися до серверів KOFEVARKA у гри SCP: Secret Laboratory під IP-адресою 146.59.108.34.

Умови повернення коштів

Повернення послуги здійснюється згідно з пунктом 8.4 Договору-оферти. Якщо з моменту Оплати послуг минуло не більше 14 днів та послуга, отримана покупцем не була ним використана, покупець має право запросити повернення коштів або заміну товару чи товарів на сайті на суму, що не перевищує первісної купівлі.